Haber

Başkan Büyükakın, Darıca’da gönüllerle buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Darıca Bağlarbaşı Mahallesi’ndeki Ayşe Hatunlar Camii cemaatiyle bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Önder Büyükakın, “Biz Darıcamıza hizmet ederken, vatandaşlarımızın ve kıymetli büyüklerimizin de duasını istiyoruz. Çok şükür eserler ürettikçe, halkımızla bağımızı güçlendirdikçe, verimli hizmetler ortaya koyuyoruz. Şimdi olduğu gibi halkımızla kurduğumuz gönülden ilişki ile halkımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik yapacaklarımızı yönlendiriyoruz.”

“SİZE DUA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyarete Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay ve Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan da katılarak, “Hayırlarınızı bizden esirgemeyin. Dualarınıza ihtiyacımız var” deyince vatandaşlar Önder Büyükakın’a “Darıca’ya yaptığınız tüm hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Tanrı seni korusun. Yapılanları görüyor ve takdir ediyoruz. Bu şekilde çalışmaya devam edin. Sizler için dua etmeye devam edeceğiz” dedi.

“YENİ YAŞAM ALANLARI OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Önder Büyükakın, “Bugün burada bulunan kıymetli büyüklerimize bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” vurgusunu yaparak, “Dualarınız bizim için çok önemli. Sizlerin takdirini kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sağlıklı ve iyisiniz. Bizler de ilçemizde ve şehrimizde yaşam kalitenizi yükseltmek ve mutlu olabileceğiniz yeni yaşam alanları oluşturmak için çalışıyoruz. Hem sosyal hem de kültürel alanda hizmetlerimiz artarak devam ediyor.” Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu