Haber
Çeşme Karşıyaka’da kampa girdi
![](https://kiraz-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/cesme-karsiyakada-kampa-girdi-ik1f4q94.webp)
TFF 3. Lig 2. Grup’ta son iki karşılaşmada aldığı 5 puana rağmen liderlik koltuğundan inemeyen Karşıyaka, erkek takım olarak maç yapmadan geçireceği haftada 4 gün Çeşme’de kampa gitti. .
Sezonu çapraz bağ ameliyatıyla kapatan Efe Tatlı dışında tam takımla kampa giden Kaf-Kaf, yarının geri kalan maçlarına Çeşme Stadı’nda günde çift antrenmanla hazırlanıyor. Yeşil-kırmızılılarda hafif sakatlığı bulunan Alpay ve Ferdi gibi isimlerin veda haftasında iyileşmeleri beklenirken, sezon başında takıma geç katılan ve kampa gidemeyen oyuncuların da iyileşmesi bekleniyor. formunu koruması bekleniyor.